Flori Mumajesi - Dhemb

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/FloriMumajesiDhemb
Flori Mumajesi - Dhemb
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Starring: Krista Merkoçi
Video by : Pro...Video & ABC
Produced by: Threedots Production

Connect with Flori Mumajesi:
web. florimumajesi
iamflorimumajesi

Connect on instagram:
krista.merkoci
provideoalbania
abcnewsal

Lyrics
Sa po më mundojnë
ditët që kaloj
s’jemi më ne si dje
mundova kot ta ndryshoja
jetën që vet ma dhe
Asgjë në dorë s’kam
fatin në zot lamë
nëse egziston vërtetë
lutem si ty njësoj
do ja dalim ne
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej

#FloriMumajesi #Dhemb #Onima

Kommentarer

 1. Shkodra Shkodra

  Shkodra ShkodraDag sedan

  Per mua je kan kangtar shum i mir edhe prej kangtarve ma i bukuri amo um ki dal prej qefi

 2. Kuti Samsung

  Kuti Samsung3 dagar sedan

  Ky ven ne dyshim egsistencen e zotit

 3. Mm Electronica

  Mm Electronica5 dagar sedan

  O zot cfare super hiti

 4. Nikoleta Buzi

  Nikoleta Buzi6 dagar sedan

  Një perlë që vetëm Flori di ta shprehë dashurinë e përjetshme me vargjet e muzikën e mrekullueshme , gjithmon brilant💋♥️💞❤️💞♥️💋💚🌹♥️💞❤️💞💞❤️

 5. Piano Shqip

  Piano Shqip3 dagar sedan

  yep

 6. Beni Deni

  Beni Deni6 dagar sedan

  Flor ngushellime e kuptoj dhimbjen tende edhe cdo fjal te kesaj kenge Nena mrekulli qe zoti krijoj per ne ❤

 7. Dorina Aisa

  Dorina Aisa7 dagar sedan

  🥺🥺🥺

 8. Ciljeta Bardhi

  Ciljeta Bardhi9 dagar sedan

  💔😭 per vellain tim💔😭

 9. SE 28

  SE 289 dagar sedan

  Nuk e di dmth Sa kam qare me kte kengen Edhe klipin

 10. Piano Shqip

  Piano Shqip3 dagar sedan

  😓😢

 11. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  Love you ❤️

 12. Piano Shqip

  Piano Shqip3 dagar sedan

  U2

 13. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  Me shum emocion brenda 🥺🥺

 14. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  Super❤️

 15. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  💟♥️♥️💟

 16. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  🇦🇱🇦🇱❤️🔥

 17. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  ⭐⭐⭐⭐

 18. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  😘🥰😍🤩🥰🥰😍🤩

 19. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  👏👏👏👏

 20. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  🥰🥰🥰🥰

 21. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  🔥🔥🔥🔥

 22. Katerina Kushi

  Katerina Kushi12 dagar sedan

  ❤️❤️❤️❤️

 23. Floriana Hoxha

  Floriana Hoxha13 dagar sedan

  E verteta dhemb po kesaj here te le shenja😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 24. Valmira Ndoj

  Valmira Ndoj14 dagar sedan

  Shumë këngë e bukur Florian Mumajezi kështu vazhdo je artist super .😍😍🥰🥰🥰

 25. Xhoia Dinaj

  Xhoia Dinaj15 dagar sedan

  sa e bukur 😍

 26. Piano Shqip

  Piano Shqip3 dagar sedan

  yep

 27. Remi Bunci

  Remi Bunci17 dagar sedan

  👑👑👑💎💎💎💎

 28. Grow your Baby with baby sleep music

  Grow your Baby with baby sleep music17 dagar sedan

  kenge shume melodike - pak e shkurte po prap mire. Flori je gjenial! athu a je ke perkushtuar dikujt? emocjonet ne kulm ☺️

 29. reza godarz

  reza godarz18 dagar sedan

  👌👌

 30. Сюзанна Дашту

  Сюзанна Дашту20 dagar sedan

  Привет

 31. Fiton Latifi

  Fiton Latifi20 dagar sedan

  ............................................................................

 32. P.M P.M

  P.M P.M20 dagar sedan

  Muzika dhe fjalet shume te ndjera Po ky kengetar i ska fare ze per muzike🤷‍♀️

 33. Fjolla Mehmeti

  Fjolla Mehmeti21 dag sedan

  I ja gji vfn

 34. Luli Xhaferi

  Luli Xhaferi21 dag sedan

  Super 👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱

 35. Rudina Kastrati

  Rudina Kastrati21 dag sedan

  Je unik i pa zevendesueshem🤩

 36. reza godarz

  reza godarz21 dag sedan

  👌

 37. SNV

  SNV23 dagar sedan

  What is the language?

 38. Gent Macolli

  Gent Macolli24 dagar sedan

  Ky esht mbreti

 39. Sejhan Shkreta

  Sejhan Shkreta25 dagar sedan

  Tepr ti dua kegat e tua te dua

 40. Zymryte Kostanica

  Zymryte Kostanica25 dagar sedan

  Ehhh sa m’dhemb , por dhembja zbutët kur shpirtërisht në çdo hap e ndjej praninë tënde 👩‍👧dhe e di se do ishe krenare me mua 🌹🌹

 41. Aida Ba

  Aida Ba25 dagar sedan

  Flori si atehere dhe tani je I mrekullueshme, ajo qe te ben te vecant eshte thjeshtesia jote dhe ndjeshmeria shpirterore qe ke ❤️

 42. Mirela Lela

  Mirela Lela26 dagar sedan

  Flori ⭐⭐👌🏼👌🏼👏👏❤🤗🤗

 43. Judge Nahasapeemapetilon

  Judge Nahasapeemapetilon26 dagar sedan

  Flori Qaj zemer

 44. Ela

  Ela27 dagar sedan

  😢😢😢nena ime akoma s'e pranoj dot humbjen tende🖤

 45. marieplayroblox deusch

  marieplayroblox deuschMånad sedan

  @@......

 46. Albania A

  Albania AMånad sedan

  Babi 😥💔

 47. Seli

  SeliMånad sedan

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 48. Muzik Tekst

  Muzik TekstMånad sedan

  Pershendetje te dashur vellezer, kam shpenzuar shum koh duke ber nje remix te kenges thjesht te du flori mumajesi. yu lutem futuni na faqen time dhe digjoheni dhe me ipni nje mendim a eshte remix i bukur faleminderit.

 49. Flordi

  FlordiMånad sedan

  setoos.info/name/znLLzIKjfJGKe4w/video

 50. Malsor Krasniqi

  Malsor KrasniqiMånad sedan

  Pa dyshim badala e shekullit

 51. Μirada Lezaj

  Μirada LezajMånad sedan

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

 52. Abona Hoxha

  Abona HoxhaMånad sedan

  setoos.info/name/qauqlWdnqYOrgKY/video Dhemb - (piano cover)

 53. Valbona Mal

  Valbona MalMånad sedan

  Sapo humba babin tim te shtrenjt, fisnik, te urte . Sa me shume ditet kalojn , aq me shume po me mungong zeri yt babi im i mire. Me perloti kenga jote Flori. Me dhemb shpirti se nuk i dhash dot lamtumiren e fundit babushit tim. Me lot ne sy , ne telefonin qe i mbante mami prane veshit nje jave para se te largohej ,i them sa shume e dua e sa shume me mungon pasi jam larg. Ne agoni , i miri im, zgjoget e me thot- " Po ti nuk e di se une te dua me shume se ti mua!!!" U preft ne paqe shpirti i shpirtit tim! 🙏🙏💕 U prefshin ne paqe gjith te dashurit tuaj miq!!!🙏🙏 Suksese Flori dhe faleminderit per kete balad zemre !!❤

 54. Esthel Suero

  Esthel SueroMånad sedan

  ❤️🇩🇴✨

 55. Besa H

  Besa HMånad sedan

  Zëri yt sherim per gjdo shpirt te plagosur Sa mir qe eksiston ky zeri yt brilant

 56. Rita Hajdari

  Rita HajdariMånad sedan

  Gänsehaut ❤

 57. Artan Shabhasa

  Artan ShabhasaMånad sedan

  Bravo flori mumajesi per muziken qe solle

 58. Kevi Hoxha

  Kevi HoxhaMånad sedan

  Shum kenge ebukur 😘⭐😢

 59. katalea lea

  katalea leaMånad sedan

  perle

 60. Erjola Ibi

  Erjola IbiMånad sedan

  Bravo Flori po kur do na i besh nje bashkpunim me Ylli Limanin se po e presim me padurim

 61. Fjona Shaho

  Fjona ShahoMånad sedan

  Po . Kemi nje vit qe presim . Dhe per ne esht shum

 62. Besa Neziri

  Besa NeziriMånad sedan

  Dhimbe tamam dhimbje trishtim e cdo gje qe na solli ky 2020 . Vetem zemra ime e din sa po vuan per ty 😭😭

 63. Nehat Alili

  Nehat AliliMånad sedan

  👌

 64. Abona Hoxha

  Abona HoxhaMånad sedan

  setoos.info/name/3W6dnKprq6anmGM/video Dhemb (piano cover) 🎶🎶🎶

 65. Nezahat Ajruli

  Nezahat AjruliMånad sedan

  Me dhemb pa fund shpirti Mami....se pranoj dot te kerkoj dhe mos te gjej...😭😭😭💔💔💔

 66. Fjona Shaho

  Fjona ShahoMånad sedan

  Flori te lutem shko dhe konkuro . Nese ke dhe gati tekste kengesh . Ti kudo qe ve gisht ne nje kenge ate do e pelqej i gjith publiku . Ne kenga Magjike me Plas fitove . Se ja rrembeve Zemrat . Ja rrembeve me zerin tend dhe jo me leke . Te dua . Jam fansja jote dhe per ty kam then se bej gjithcka qe duhet . Te uroj veten suksese . Ti po qe je nje Tirons i vertet . Pa kenget e tua ne smundemi te jetojme . Kete gazete qe te kam shkruar lexoje te lutem !

 67. Fjona Shaho

  Fjona ShahoMånad sedan

  Flori a do konkurosh ne Kenga Magjike . Nese esht Soni malaj jepi nje mesim se si kendohet . Se kam me tallje dhe as me te qeshura . Ne kenga Magjike 2021 . Se e di qe do fitosh Flor

 68. Fjona Shaho

  Fjona ShahoMånad sedan

  Te lutem konkuro . Beje nje kong me gjith grupin . Si mendoni ju . A do fitojne . Ku do qe Flori ve gisht , kengen e pelqen gjith publiku . Kush mendon le ta thote

 69. Meto Dita

  Meto DitaMånad sedan

  Ahh 27/12/2020 ,me mori mamin tim, me iku dashuria ime,me iku gjysma shpirtiti tim, me merr malli,zemra, po me shkulet nga kraharori ,por ajo iku 😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

 70. Meto Dita

  Meto Dita6 dagar sedan

  @Beni Deni faleminderit

 71. Beni Deni

  Beni Deni6 dagar sedan

  O zot ngushellime 💔 e di ska fjal te ngushelloj por ajo eshte nje engjell te ruan nga lart . Te perqafoj

 72. Ana Mal

  Ana Mal13 dagar sedan

  @Meto Dita Faleminderit . Edhe juve gjithashtu!🙏🙏

 73. Meto Dita

  Meto Dita14 dagar sedan

  @Ana Mal ishalla zoti te jep force 😔

 74. Ana Mal

  Ana Mal14 dagar sedan

  Ahh me dhemb shpirti dhe mua per babin qe as lamtumiren e fundit nuk i dhashe. U prefshin ne parajse te gjithe te dashurit tane 🙏🙏🙏🙏

 75. Edita Sinani

  Edita SinaniMånad sedan

  😍🥰😍🤩sa po me mundon

 76. Yess Nooo

  Yess NoooMånad sedan

  Ky ka i te mir se nuk nzer keng cdo sezon 🔥🔥

 77. adelina vasa

  adelina vasaMånad sedan

  Zeri çjerrur o PERLE JE TI QE TRASMETON CDO GERME DHE ÇDO TINGULL TEK SECILI NGA NE 👌🌸🌼💫🙏ti JE emocion JE muzike JE tekst JE dhe vetem JE UNIK 🙏☀️FALEMINDERIT FLORI !!

 78. Pap Kodra

  Pap KodraMånad sedan

  😢😢😢😢

 79. Titi Korra

  Titi KorraMånad sedan

  O flor mumajesi mos vdeksh kurr

 80. anisa anis

  anisa anisMånad sedan

 81. Nobody

  NobodyMånad sedan

  Ta lem nje zemer ketu per te gjithe ata qe i humbum🖤😭😭😭😭😭

 82. Besjana Koldashi

  Besjana KoldashiMånad sedan

  se me dhemb pafund pafund dhe me tremb gjdo dit si jee ..........................

 83. Wishing You Happiness

  Wishing You HappinessMånad sedan

  ❤️Lukiprrrr❤️

 84. Kledisa Karaj

  Kledisa KarajMånad sedan

  Dhemb shum😔

 85. wnnalis cioov

  wnnalis cioovMånad sedan

  hey umm what about

 86. mani s

  mani sMånad sedan

  Je i mrekullushemmmm

 87. Fjona Shaho

  Fjona ShahoMånad sedan

  Flor po pres bashkpunime nga ty sidomos me yll limanin. Gjithsesi ju e dini . Ne vet shkrujm beni bashkpunim beni por se mendojm se sa e veshtir esht te besh nje kong. Une kam tre fletore me kenge qe jam frymezy nga ti . Thjesht te du !

 88. Fjona Shaho

  Fjona ShahoMånad sedan

  Dhemb dhe kur t'kujtohet e Yllit ne fillim fillojne me nje tingull te lehte . Dhe plot dashuri.

 89. Fjona Shaho

  Fjona ShahoMånad sedan

  Te kush te rre me shum Zemra !

 90. Erjola Ibi

  Erjola IbiMånad sedan

  @Fjona Shaho edhe un ate po pres

 91. Elsa Shkodër

  Elsa ShkodërMånad sedan

  Thjesht super 👌👏👏

 92. wnnalis cioov

  wnnalis cioovMånad sedan

  Artisti im je ti❤❤❤

 93. Manuela Tocilla

  Manuela TocillaMånad sedan

  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

 94. Anisa

  AnisaMånad sedan

  Floriiiiiii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 95. Elmire Berisha

  Elmire BerishaMånad sedan

  🥰❤️

 96. Pulat E Mia

  Pulat E MiaMånad sedan

  😭😭😭😭😭😭

 97. Shauka Hodan

  Shauka HodanMånad sedan

  You are the best

 98. Anisa Balla

  Anisa BallaMånad sedan

  anisa😂😂😥😥

 99. Jetlinda Okööö

  Jetlinda OköööMånad sedan

  😍😍

 100. Secondo ME

  Secondo MEMånad sedan

  Do doja te zgjaste me shume ! ♥️

 101. dondon257 has123

  dondon257 has123Månad sedan

  Bravo Flori

 102. Shauka Hodan

  Shauka HodanMånad sedan

  SO cute...I love it! Perfection!

 103. Emily An

  Emily AnMånad sedan

  We need u Floriiiiii 😩💗pls bon ma shpesh muzikkkk🥺

 104. soinu foig

  soinu foigMånad sedan

  Absolutely fantastic work!!!?

 105. Bejtulla Braimi

  Bejtulla BraimiMånad sedan

  setoos.info/name/sZO2rKt3mHqkp5o/video NJE LIKE KTI BUKUROSHIT TE VOGEL

 106. soinu foig

  soinu foigMånad sedan

  Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision

 107. Albjona Kurti

  Albjona KurtiMånad sedan

  Dhemb kur dashuron me shpirt nje te pashpirt 😔

 108. Albjona Kurti

  Albjona KurtiMånad sedan

  Dashuria dhemb dashuria le gjurme ku gjithcka ndryshon nese ajo eshte e forte dhe kurr nk dhemb ❤️❤️🥺

 109. Emily An

  Emily AnMånad sedan

  sepse ne ate dhimbje gjej.... Ty

 110. Ebi Ebi

  Ebi EbiMånad sedan

  Boo super kong👍

 111. deivoxz Favi

  deivoxz FaviMånad sedan

  Artisti im je ti❤❤❤

 112. Pashk Ndreu

  Pashk NdreuMånad sedan

  Flori meriton me shum nga shqiptaret

 113. Anjeza Dashi

  Anjeza DashiMånad sedan

  👏👏

 114. soinu foig

  soinu foigMånad sedan

  Koment akoma pa e degjuar dhe jam e bindur qe eshte super kenge

 115. M& MUSIC BEATS

  M& MUSIC BEATSMånad sedan

  "Love the way"-Emotional Rap Beat| New R&B []Hip-Hop[] Instrumental Music 2021|Soul drug setoos.info/name/0bKzq5WElpKdhJo/video

 116. Not_qaZq Gashi

  Not_qaZq GashiMånad sedan

  Woooow BRAVOO 👏🏻😍🤍🤍🤍

 117. Shkodra Shkodra

  Shkodra ShkodraMånad sedan

  Njerzi ekam ni lutje mos e perdorni njerzit per keq sa do i vogel si asht respektoni duani se kurt te vjen dita e fundit nuk merr qa me veti viq 1 meter me 1 meter dhe kurqa tjeter njeri shpejt po korritet kit jet goja te nreq edhe te prish shpejt respekti asht qaja ma e shtrejt nkit jet

 118. Shkodra Shkodra

  Shkodra ShkodraMånad sedan

  @soinu foig prindrit vllezrit motrat jan frymsimi i njerit keta jan krysort ne jet

 119. soinu foig

  soinu foigMånad sedan

  mrojtja e vllajt ngrotsia... DHEMB, DHEMB shume 😢😭😭💔

 120. Jeta Koni

  Jeta KoniMånad sedan

  Dhemb vertet bravo kenga e vitit

 121. Joanna

  JoannaMånad sedan

  SO cute...I love it! Perfection!