Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer

 1. saliji merxhan

  saliji merxhan11 dagar sedan

  He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

 2. saliji merxhan

  saliji merxhan11 dagar sedan

  Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

 3. Albany Akakaka

  Albany Akakaka17 dagar sedan

  O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

 4. ARTUR BOJKA

  ARTUR BOJKA20 dagar sedan

  Lajf emisjone per puthjen

 5. Ani Cani

  Ani Cani22 dagar sedan

  Mevlan mavria 🤣🤣🤣

 6. Naser Quqalla

  Naser Quqalla28 dagar sedan

  QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

 7. Sali Vebiu

  Sali VebiuMånad sedan

  King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

 8. Jona Lazaj

  Jona LazajMånad sedan

  I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

 9. MURATY UCEX OFFICIAL

  MURATY UCEX OFFICIALMånad sedan

  Faleminderit miqet e mi ju dua pafunde .. love all my friends ❤️🇦🇱🇹🇷🙏

 10. Mimoza Krashi

  Mimoza KrashiMånad sedan

  Mevlani esht i martu ne gjermani

 11. Gentjan Cerma

  Gentjan CermaMånad sedan

  Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

 12. Ilir Muka

  Ilir MukaMånad sedan

  setoos.info/name/1X2x1p-fpHtpmIw/video

 13. Ilir Muka

  Ilir MukaMånad sedan

  setoos.info/name/1X2x1p-fpHtpmIw/video

 14. Ilir Muka

  Ilir MukaMånad sedan

  setoos.info/name/1X2x1p-fpHtpmIw/video

 15. Rigel Hoxhaj

  Rigel HoxhajMånad sedan

  Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

 16. Eni Babeni

  Eni BabeniMånad sedan

  Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

 17. Eni Babeni

  Eni BabeniMånad sedan

  12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

 18. Eni Babeni

  Eni BabeniMånad sedan

  10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

 19. Eni Babeni

  Eni BabeniMånad sedan

  10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

 20. Eni Babeni

  Eni BabeniMånad sedan

  8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

 21. Kristi Nasto

  Kristi NastoMånad sedan

  Use me like the "Emision Idiot" button

 22. dortmund dortmund

  dortmund dortmundMånad sedan

  Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

 23. Fredi Gogoli

  Fredi GogoliMånad sedan

  setoos.info/name/taTT2WOIiIlreoQ/video

 24. Gajti 98

  Gajti 98Månad sedan

  Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

 25. Aleksandros Zisiz

  Aleksandros ZisizMånad sedan

  Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

 26. Gjon Dokaj

  Gjon DokajMånad sedan

  I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

 27. Giovo Nika

  Giovo NikaMånad sedan

  Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

 28. Kalem Malo

  Kalem MaloMånad sedan

  O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

 29. Klodi Tafa

  Klodi TafaMånad sedan

  Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

 30. Pullumbesha Ahmeti

  Pullumbesha AhmetiMånad sedan

  BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

 31. WeSpeak Football

  WeSpeak FootballMånad sedan

  kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

 32. QAZIM HOXHLLAKU

  QAZIM HOXHLLAKUMånad sedan

  Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

 33. Albania

  AlbaniaMånad sedan

  Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

 34. Mikael Mikael

  Mikael MikaelMånad sedan

  Live in wafi area not in karama

 35. Astrit Cela

  Astrit CelaMånad sedan

  Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

 36. Mevlide Veliu

  Mevlide VeliuMånad sedan

  e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

 37. Laureta Shamolli

  Laureta ShamolliMånad sedan

  Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

 38. Edi Musollari

  Edi MusollariMånad sedan

  ALLAHU JU RUAJTE

 39. Edi Musollari

  Edi MusollariMånad sedan

  MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

 40. Diella Durgaj

  Diella DurgajMånad sedan

  Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

 41. Martin Cani

  Martin CaniMånad sedan

  😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

 42. Katalea Lea

  Katalea LeaMånad sedan

  O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

 43. Katerina Papajorgji

  Katerina PapajorgjiMånad sedan

  keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

 44. stela saliaj

  stela saliajMånad sedan

  Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

 45. Roberto Bushi

  Roberto BushiMånad sedan

  Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

 46. asioe kiou

  asioe kiouMånad sedan

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 47. Florika Vrushi

  Florika VrushiMånad sedan

  Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

 48. Kosova Gaming

  Kosova GamingMånad sedan

  41:03 e qeshne djallzore

 49. Emelda Poda

  Emelda PodaMånad sedan

  Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

 50. Dario Dario

  Dario DarioMånad sedan

  Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

 51. Bamib

  BamibMånad sedan

  Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

 52. asioe kiou

  asioe kiouMånad sedan

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 53. Leonora.aronoel Leonora arnoel

  Leonora.aronoel Leonora arnoelMånad sedan

  O Sindi o mikroskopike

 54. Lala Lim

  Lala LimMånad sedan

  I got second hand embarrassment from watching this

 55. Ghenty Dj

  Ghenty DjMånad sedan

  Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

 56. DENIS &

  DENIS &Månad sedan

  It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

 57. Jonida Balla

  Jonida BallaMånad sedan

  I er if kehf keh key 😂😂😂😂

 58. Jonida Balla

  Jonida BallaMånad sedan

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

 59. Jonida Balla

  Jonida BallaMånad sedan

  Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

 60. Iva Godole

  Iva GodoleMånad sedan

  O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

 61. Suela Kolpepa

  Suela KolpepaMånad sedan

  Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

 62. Lego Fun World

  Lego Fun WorldMånad sedan

  Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

 63. Xhylsym Kastrati

  Xhylsym KastratiMånad sedan

  Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

 64. xhensila kostreni

  xhensila kostreniMånad sedan

  Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

 65. Erdi Inihash

  Erdi InihashMånad sedan

  Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

 66. Ardita Swift

  Ardita SwiftMånad sedan

  Mevlan mavria ahahhahahahha....

 67. Ervin Hyskaj

  Ervin HyskajMånad sedan

  Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

 68. Xhesika Lamthi

  Xhesika LamthiMånad sedan

  Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

 69. Best Music

  Best MusicMånad sedan

  setoos.info/name/l6Gc34uUf3OGl5o/video&start_radio=1

 70. aleks aleks

  aleks aleksMånad sedan

  Shum shkojn melvani dhe ledjana

 71. Celular Line

  Celular LineMånad sedan

  Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

 72. Celular Line

  Celular LineMånad sedan

  Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

 73. Celular Line

  Celular LineMånad sedan

  Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

 74. Celular Line

  Celular LineMånad sedan

  Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

 75. Call Me The police

  Call Me The policeMånad sedan

  Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

 76. Kaci Kaci

  Kaci KaciMånad sedan

  Jeni martuar

 77. Punta Cana

  Punta CanaMånad sedan

  Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

 78. Belkisa Shehu

  Belkisa ShehuMånad sedan

  Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

 79. indrit tabaku

  indrit tabakuMånad sedan

  Mevlan je nr 1

 80. suelina suelina

  suelina suelinaMånad sedan

  Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

 81. Romina Hoda

  Romina HodaMånad sedan

  Ky Almendi eshte shume vari borën.

 82. Kinder the Love

  Kinder the LoveMånad sedan

  Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

 83. Leonard Ziberi

  Leonard ZiberiMånad sedan

  Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

 84. Gresa Krasniqi

  Gresa KrasniqiMånad sedan

  Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

 85. Michela Tare

  Michela TareMånad sedan

  Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

 86. Durim Morina

  Durim MorinaMånad sedan

  Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

 87. Arkid Kid

  Arkid KidMånad sedan

  From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

 88. Tepelena Tepelena

  Tepelena TepelenaMånad sedan

  Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

 89. ela gashi

  ela gashiMånad sedan

  do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

 90. Albert Coli

  Albert ColiMånad sedan

  Shume bukur

 91. Sport Live Stream

  Sport Live StreamMånad sedan

  Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

 92. Letim Seferi

  Letim SeferiMånad sedan

  😀

 93. Letim Seferi

  Letim SeferiMånad sedan

  😀

 94. gerta hoxhaj

  gerta hoxhajMånad sedan

  Tea na cave trapin

 95. Matilda AgolliRanxha

  Matilda AgolliRanxhaMånad sedan

  Kjo Melisa sikur eshte Sulejmani madheridhem 😂😂😂😂do qe ti ket te gjithe djemt per haremin e vet e mbyti xhelozia. 🤣🤣🤣🤣Ledjana nuk ndjen asgje si drru rri🤣🤣🤣🤣lule mos me prej. Anes ja paska ngrene macja gjuhen😂😂😂🤣🤣

 96. Elia TND

  Elia TNDMånad sedan

  Unfollow melisa

 97. Shqipe Azizi

  Shqipe AziziMånad sedan

  Shum mir e paskeni msu tekstin bravo😊👏👏

 98. Suela Velaj

  Suela VelajMånad sedan

  Tea dhe ANDI po me neveriten ......🤧 Skan me hije ne emisjon 🤮...... Pffff sa kot ...... U njofen ..... Deklaruan per njeri tjetrin .....ateher ik njifuni jasht 🤧 Ca' rrini fusni hundet kot 🤨 apo do presim puthjen e par....qe da kishin dhen 100 her deri tani🤨 po' bejn kot po' kot fare Aman 😡

 99. Valbone Totaj

  Valbone TotajMånad sedan

  Milisa shum je bezobrazne shumm e shummm bezobrazn😇😇

 100. Chris chris

  Chris chrisMånad sedan

  Kush flet Andi aktori, qe pas 4 muajsh arriti te preket me duar me Tean . Skemi pa as perqafime as puthje

 101. Tienda Ali

  Tienda AliMånad sedan

  Pse secili mashkull e luan rolin sikur femrat cmenden ambas tij Mashkulli i vertete este ai qe eshte me xhentelmen qe nuk e buen nje femer te bej gjeste palidhje por e ben te ndihet si princeshe